Ev
Ürün:% s
VR Gösterisi
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.
Ana sayfa

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

Çin Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
OUXIANG çok profesyonel ve hızlı bir hizmettir, Çok güçlü, ODM geliştirme yeteneklerine, hızlı teslimat siparişlerine, güvenilir şirkete sahiptir , Şikayet yok.

—— Kanada konumundan Mazi

OUXIANG çok güçlü bir Ar-Ge kabiliyetidir, 10'dan fazla fabrikanın yapamadığını buldum, projemi başarıyla tamamladılar, çok iyi, teşekkürler

—— Amerika Birleşik Devletleri konumundan Keith

Kalite ve hizmet iyi, teslimat süresi her zaman dakik, herhangi bir zamanda 24 saat iletişim, sipariş teslimatı, ouxiang güvenilir şirket

—— İsveç konumundan Oscar

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : document.title='
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 90% - 100%
Giriş
Geçmiş
Hizmet
Ekibimiz
OUXIANG INTERNATIONAL LIMITED, Çin'in en üst düzey dört şehrinden biri olan Shenzhen'de yer almaktadır.Şirketimiz 2006 yılında kuruluşundan bu yana hızla büyümüştür. Ayrıca güvenlik ürünleri araştırma ve geliştirme alanına (HD polis vücut kamerası gibi) odaklandık.el feneri kameralarıGüvenlik Kask KamerasıYerleştirme istasyonu, Veri yönetim yazılımı vb.) Firmamız üretim, kalite kontrol, satış, servis içeren teknik bir üretim kuruluşudur.Şirket, ISO9001:2008 kalite yönetim sistemini ve çoklu ürün indeksi sertifikalarını geçmiştir ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş hizmetler için etkili bir şekilde uzmanlık teknolojisi sağlayabilir.
 
2006'dan bugüne, sürekli olarak kolluk kuvvetleri, güvenlik, koruma ve itfaiye için polis ve askeri kameralar geliştirmekle meşgul.Yaşamı ve gerçeği koruyan yenilikçi kamu güvenliği teknolojileriyle toplulukları daha güvenli hale getiriyoruz.Ürünlerimiz çoğu Çinli pazarlamacı ve devlet dairesini (polis, itfaiye, gümrük, ordu, şehir yönetimi, trafik departmanı, okul, fabrikalar ve madenler vb.)
 
Ve Oxiang, işini uluslararası pazarda genişletiyor ve uyguluyor.Ürünlerimiz ABD, Kanada, Brezilya, Rusya, Avustralya, Vietnam, Polonya, Tayland, Malezya, vb. Gibi tüm dünyaya ihraç edilmiştir. Ayrıca, ürünlerden, kaliteden ve satış sonrası hizmetten uluslararası müşterinin övgüsü.
 
İlerlemeye Devam Ediyoruz
Oxiang, dikey olarak entegre bir çözüm sunarak ürünleri pazara daha hızlı ve daha uygun maliyetli bir şekilde sunmaya yardımcı olur.400'den fazla çalışanı ile Oxiang, müşterilere kapsamlı, özelleştirilmiş çözümler sunar.Bireysel iş birimleri, müşteri gereksinimlerini karşılamak için tam işlevli Ar-Ge, müşteri QA, mühendislik ve müşteri hizmetleri sağlar.
 
Ayda 1500,00 adetten fazla sevkiyat yapıyoruz
Ürünlerin yıllık üretim kapasitesi 1 milyon birimi aşıyor.
 
Müşteri Memnuniyeti Taahhüdü
Oxiang, uzun vadeli müşteri memnuniyetinin başarımızın temeli olduğuna gerçekten inanıyor.Değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmek için Oxiang, yüksek kalite ve hizmet için eksiksiz bir tedarik zinciri yönetimi yoluyla müşteri rekabet gücünü artıran, maliyetlerini düşüren ve pazara sunma süresini kısaltan değer yaratmaya kendini adamıştır.
Çin Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. şirket Profili 0
İletişim bilgileri
Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Wendy

Tel: +86-13554875373

Faks: 86-755-27043175

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)