Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

Çin Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Sertifikalar
OUXIANG çok profesyonel ve hızlı servis, çok güçlü, ODM geliştirme yetenekleri, hızlı teslimat siparişleri, güvenilir şirket var , Hiçbir şikayetler var. Teşekkür ederim!

—— Kanada'dan Mazi

OUXIANG çok güçlü bir Ar-Ge yeteneğidir, 10'dan fazla fabrikanın yapamadığını buldum, projemi başarıyla tamamladılar, çok iyi, teşekkürler

—— ABD'den Keith

Kalite ve hizmet iyi, teslim süresi her zaman zamanında, iletişim kurmak için herhangi bir zamanda 24 saat, sipariş teslim, ouxiang güvenilir şirket

—— İsveç'ten Oscar

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.
şirket resepsiyon Satış Ofisi Fabrika atölyesi Konferans Salonu Müşterinin fotoğraf anısına Sergi ürün teşhir

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : OXIANG
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 90% - 100%
OUXIANG ULUSLARARASI SINIRI Çin'in en iyi dört şehirlerinden biri olan Shenzhen. Şirketimiz 2006 yılında kurulduğu günden bu yana hızla büyümüştür. Ayrıca, güvenlik ürünleri araştırma ve geliştirme (HD polis vücut kamerası, el feneri kameraları, Güvenlik Kask Kamerası, Bağlantı istasyonu, Veri yönetim yazılımı, vb .) Alanlarına da odaklandık . ) Firmamız üretim, QC, satış, servis içeren bir teknik üretim kuruluştur. Şirket, ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemini ve birden fazla ürün endeks sertifikasını geçmiştir ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel hizmetler için özelleştirme teknolojisi sağlayabilir.
2006'dan bugüne kadar, kolluk, güvenlik, koruma ve itfaiye için sürekli polis ve askeri kameralar geliştirmekle meşgul. Hayatı ve hakikati koruyan yenilikçi kamu güvenliği teknolojileriyle toplulukları daha güvenli hale getiriyoruz. Ürünlerimiz çoğu Çin pazarlamacıları ve hükümet departmanları (polis, yangın söndürme, gümrük, ordu, şehir yönetimi, trafik bölümü, okul, fabrikalar ve madenler vb.) İle kaplıdır.
Ve Oxiang, işini uluslararası pazarda genişletiyor ve uyguluyor. Ürünlerimiz, ABD, Kanada, Brezilya, Rusya, Avustralya, Vietnam, Polonya, Tayland, Malezya, vb. Gibi dünyanın her yerinden ihraç edilmiştir. Ayrıca, ürünlerden, kaliteli ve satış sonrası hizmet uluslararası müşterinin övgü.
İleriye Dönüyoruz
Oxiang, dikey entegre bir çözüm sunarak ürünleri pazara daha hızlı ve daha maliyet etkin bir şekilde getirmeye yardımcı olur. Oxiang, 400'den fazla çalışanı ile müşterilerine kapsamlı ve özelleştirilmiş çözümler sunar. Bireysel iş birimleri müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için tam fonksiyonlu Ar-Ge, müşteri QA, mühendislik ve müşteri hizmeti vermektedir.
Ayda 1500,00 adet fazla gemi
Ürünlerin yıllık üretim kapasitesi 1 milyon üniteyi aşıyor.
Müşteri Memnuniyeti Taahhüdü
Oxiang, uzun vadeli müşteri memnuniyetinin, başarımızın temeli olduğuna inanmaktadır. Değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmek için Oxiang, müşteri rekabet gücünü arttıran, maliyetlerini düşüren ve yüksek kalite ve hizmet için eksiksiz bir tedarik zinciri yönetimi yoluyla piyasaya sürülme süresini azaltan değer yaratmaya kendini adamıştır.
İletişim bilgileri
Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Wendy

Tel: +86-13554875373

Faks: 86-755-27043175

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)