Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Polis Vücut Kameraları satış için
iyi kalite Polis Vücut Kameraları satış için
OUXIANG çok profesyonel ve hızlı servis, çok güçlü, ODM geliştirme yetenekleri, hızlı teslimat siparişleri, güvenilir şirket var , Hiçbir şikayetler var. Teşekkür ederim!

—— Kanada'dan Mazi

OUXIANG çok güçlü bir Ar-Ge yeteneğidir, 10'dan fazla fabrikanın yapamadığını buldum, projemi başarıyla tamamladılar, çok iyi, teşekkürler

—— ABD'den Keith

Kalite ve hizmet iyi, teslim süresi her zaman zamanında, iletişim kurmak için herhangi bir zamanda 24 saat, sipariş teslim, ouxiang güvenilir şirket

—— İsveç'ten Oscar

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  OUXIANG ULUSLARARASI SINIRI Çin'in en iyi dört şehirlerinden biri olan Shenzhen. Şirketimiz 2006 yılında kurulduğu günden bu yana hızla büyümüştür. Ayrıca, güvenlik ürünleri araştırma ve geliştirme (HD polis vücut kamerası, el feneri kameraları, Güvenlik Kask Kamerası, Bağlantı istasyonu, Veri yönetim yazılımı, vb .) Alanlarına da odaklandık . ) Firmamız üretim, QC, satış, servis içeren bir teknik üretim kuruluştur. Şirket, ISO9001: 2008 kalite yönetim sistemini ve birden fazla ürün endeks sertifikasını geçmiştir ve müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel hizmetler için özelleştirme teknolojisi sağlayabilir.

 • OEM / ODM
  OUXIANG ULUSLARARASI SINIRLI
  Şirket 15 mühendis, 30 satış ve 500 işçi var, OXIANG OEM ve ODM ürünleri üretebilir ve kaynak kodu sağlayabilir , API, So oxiang verimli Ar-Ge ekibi, satış ekibi ve müşteri hizmetleri ekibi, müşteriler için profesyonel çözümler sunmak Müşterilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak için ürünlere, pazarlama planlarına ve iyi müşteri hizmetleri servisine, müşteriler için daha fazla değer yaratmak. Şirket, müşteri ihtiyaçlarını karşılamak için teknik avantajlar, yenilikçi ürün tasarımı, yüksek kaliteli ürünler ve hizmetler yoluyla lider elektronik teknoloji işletmeleri olmayı taahhüt etmektedir.
 • Ar-Ge
  OUXIANG ULUSLARARASI SINIRLI
  Şirketin 15 mühendis var,
  3 doktora öğrencisi ve 20 yıllık araştırma ve geliştirme tecrübesi var。
  5 lisansüstü öğrencidir ve 10 yıllık araştırma ve geliştirme tecrübesine sahiptir。
  4 lisansüstü öğrencidir ve 5 yıllık araştırma ve geliştirme tecrübesine sahiptir。
  3 üniversite öğrencileri ve 3 yıllık araştırma ve geliştirme tecrübesi var。
  Bu yüzden şirketin verimli bir Ar-Ge ekibi var。
  Yüksek kaliteli Polis Vücut Kameraları geliştirdik. Bunun temelinde, elimizde kendi çekirdek teknolojimiz var.Yani kaynak kodunu , API sağlayabiliriz.
İletişim bilgileri
Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Wendy

Tel: +86-13554875373

Faks: 86-755-27043175

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)