Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
iyi kalite Polis Vücut Kameraları satış için
iyi kalite Polis Vücut Kameraları satış için
OUXIANG çok profesyonel ve hızlı servis, çok güçlü, ODM geliştirme yetenekleri, hızlı teslimat siparişleri, güvenilir şirket var , Hiçbir şikayetler var. Teşekkür ederim!

—— Kanada'dan Mazi

OUXIANG çok güçlü bir Ar-Ge yeteneğidir, 10'dan fazla fabrikanın yapamadığını buldum, projemi başarıyla tamamladılar, çok iyi, teşekkürler

—— ABD'den Keith

Kalite ve hizmet iyi, teslim süresi her zaman zamanında, iletişim kurmak için herhangi bir zamanda 24 saat, sipariş teslim, ouxiang güvenilir şirket

—— İsveç'ten Oscar

Ben sohbet şimdi

Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6
Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd. Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.
şirket resepsiyon Satış Ofisi Fabrika atölyesi Konferans Salonu Müşterinin fotoğraf anısına Sergi ürün teşhir

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : OXIANG
No. Çalışanları : 400~500
Yıllık satış : 8000000-10000000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 90% - 100%
OUXIANG ULUSLARARASI SINIRLI
ouxiang, iş ve tarihe ilgi duyan tutkulu, enerjik, çalışkan ve entelektüel meraklıları istihdam etmektedir. Personelimiz diğer pazarlama iletişimi ajansları, şirketler, medya şirketleri, kültür kurumları, teknoloji ve danışmanlık firmalarında deneyime sahip iş adamları, yaratıcılar ve arşivcilerden oluşmaktadır.
2006 yılında Oxiang resmi olarak 1 Eylül'de kuruldu. İlk zamanlarda, zemin alanı 30 dönümden az ve personel 100'den azdır. Başlıca ürünü gps izci. Ancak, çalışkan Tech-Long personelimiz hiçbir zorluk yaşamadan ve gece gündüz üretim üzerinde çalışmaktan korkuyor, bunların hepsi Tech-Long'un yeni çağına katkıda bulunuyor.
2008 yılında Fabrika alanı 400 dönüm ve personel 500'dür. Güvenlik ürünü araştırma ve geliştirme çalışmaları bu yıl için en önemli görevlerdir. Örneğin, Bebek monitörü, wifi video kapı zili, Pir ışık Kamerası, vb ürünlerin sürekli yükseltme ile, ürünlerimiz her zaman teknoloji ön planda liderdir.
2010 yılından bu yana, şirket polis Vücut Yıpranmış Kamera, el feneri kameralar , 4G Güvenlik Kask Kamera, yerleştirme istasyonu, Veri yönetimi yazılımı üretmeye başladı Şimdi 30'dan fazla ülke polisi ürünlerimizi kullanıyor, böylece herkesin işi, hayat Daha basit ve kullanışlı, güvenli.
İletişim bilgileri
Shenzhen Ouxiang Electronic Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Wendy

Tel: +86-13554875373

Faks: 86-755-27043175

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)